На Волині затримали крупну контрабанду

Правоохоронці ліквідували схему контрабанди товарів через кордон й вилучили $ 90 тис. і 290 тис. гривень у Волинській області

Depo.Волинь
19 червня 2017 17:17
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, правоохоронці ліквідували схему незаконного переміщення товарів через державний кордон і вилучили 90 тис. доларів і 290 тис. гривень готівки у Волинській області.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Національної поліції.

Згідно з ним, правоохоронці провели низку обшуків у підозрюваних в організації корупційної схеми переміщення транспорту й товарів через митний кордон країни.

В організації й забезпеченні незаконного переміщення товарів підозрюються також співробітники митниці у Волинській області.

У рамках розслідування кримінального провадження правоохоронці затримали підозрюваних під час одержання хабара й провели низку обшуків, зокрема в приміщеннях однієї з комерційних структур і за місцем проживання її керівника, що відповідав за зберігання отриманих незаконним шляхом грошей.

"Правоохоронці вилучили так звану "чорну касу": 90 тис. доларів США, 290 тис. гривень, а також документи, що засвідчують їхнє незаконне походження. Зазначені суми були отримані за контрабандне переміщення транспорту й товарів", - повідомляє прес-служба поліції.

Зазначається, що правоохоронці зібрали досить доказів одержання неправомірної вигоди працівниками митниці.

Також правоохоронці виявили значну кількість неврахованої деревини й цех з виробництва фальсифікованого алкоголю й вилучили більше 11 тонн спирту.

Більше про життя Волині та Галичини читайте на Depo.Львів