Розгін депутатів та дешеві нічні розваги: ТОП-7 несподіваних петицій Луцька

З впровадженням сервісу електронних петицій лучани загорілись бажанням зробити місто кращим

Розгін депутатів та дешеві нічні розваги…

Електронні петиції вже стали своєрідним "голосом народу", до якого варто прислухатись владі. Depo.Львів пропонує рейтинг найнесподіваніших петицій, запропонованих жителями Луцька.

1. Пофарбувати кузови таксі у колір сонця

Один із найактивніших авторів електронних петицій на сайті Луцької міськради, Валентин Купира запропонував луцьким депутатам вплинути на криміногенну ситуацію міста шляхом перефарбування кузовів місцевих таксі.

"Я за те, щоб таксі в місті Луцьк мали тільки жовтий колір кузова" - так у рубриці "Транспорт та дороги" назвав свою петицію луцький активіст.

"У Луцьку – криміногенна зона. Зі стандартним кольором кузова таксі, а саме жовтим, авто буде видно здалеку", - написав чоловік у тексті електронної петиції.

Петицію підписали 46 осіб із 300 необхідних.

2. Заборона торгівлі іграшками

Лучанка Світлана Гаврилків, яка у луцькій дитячій поліклініці разом зі своєю дитиною неодноразово потерпала від продажу дорогих цяцьок, звернулася до луцьких депутатів з петицією негайно припинити це неподобство.

"Заборонити продаж іграшок (навпроти реєстратури) у дитячій поліклініці по вулиці Чорновола (де грабіжницькі ціни, плач дітей та розпач батьків)", - таку петицію залишила жінка у рубриці "Інші" на сайті Луцької міськради.

Петицію підписали 102 особи із 300 необхідних.

3. Розігнати частину луцьких депутатів

Лучанин Віктор Смолярчук, який у рубриці "Економіка і фінанси" запропонував петицію під назвою "Упорядкування структури та оптимізація чисельності міської ради", переконаний, що п'ятеро заступників для міського голови Луцька – то забагато.

"Перед кожними виборами міська влада Луцька обіцяє, що не буде розширювати штатну чисельність працівників міської ради, однак кількість чиновників щороку лише зростає. У луцького міського голови, єдиного в Західній Україні, п'ятеро заступників, відділи за останній рік поперетворювались в управління, а управління - в департаменти. Створені комунальні структури з незрозумілою місією, які підміняють собою існуючі відділи (наприклад, Будинок вчителя)... Пропоную встановити максимальну штатну чисельність: сектор міської ради - три одиниці; відділ – п'ять одиниць; управління повинно мати не більше двох відділів та не менше 12 одиниць працівників; департамент не більше двох управлінь та 22 працюючих", - пропонує автор.

Петицію підписали 43 особи із 300 необхідних.

4. Забезпечити слідчих папером

З криком душі звернулася до луцьких депутатів з електронною петицією слідча поліції Юлія Капуза. У рубриці "Соціальний захист та охорона праці" вона написала: "Я, Капуза Юлія Петрівна - слідча поліції, прошу забезпечити усіх слідчих папером формату А4, оскільки немає на чому друкувати справи".

Петицію підписали 39 осіб із 300 необхідних.

5. Перевірка поліцейських на детекторі брехні

"Я проти перевертнів в погонах", - так назвав свою петицію, зареєстровану у категорії "Соціальний захист та охорона праці" вже згаданий луцький активіст Валентин Купира.

Обурений "перевертнями", які, на його думку, ніяк не відчепляться від системи правоохоронних органів Луцька, Купира запропонував перевіряти на поліграфі всіх поліцейських, які мають сумнівне минуле.

"Враховуючи ситуацію, яка зараз в країні, помічено, що колишні працівники міліції, як і раніше, недобросовісно ставляться до теперішньої роботи, що призводить в свою чергу до мегазлочинності… Вимога: Хоча б раз на півроку вимагати проходження детектора даних осіб", - написав лучанин у тексті електронної петиції.

Петицію підписали 47 осіб із 300 необхідних.

6. Заборона польської реклами

"Пропонується усунути як внутрішню, так і зовнішню рекламу польських організацій та заходів із тролейбусів КП "Луцьке підприємство електротранспорту". Дані тролейбуси було придбано після експлуатації в Польщі, а реклама в них та на них частково залишилася після попереднього власника", - написав активіст Сергій Омельчук у тексті петиції.

На його думку, реклама іноземних організацій та закладів на громадському транспорті Луцька є некоректною. Тим більше, що "Луцьке підприємство електротранспорту" ні копійки з того не має. Також, на думку автора петиції, реклама на луцьких тролейбусах знижує туристичну привабливість міста.

"Вводить мешканців та гостей Луцька в оману (лучани на зможуть скористатися пропонованими в рекламі послугами), іронію у туристів з Польщі, також викликає відчуття меншовартості у тих лучан, які не розуміють що і до чого", - зазначив автор у тексті петиції.

Петицію підписали 102 особи з 300 необхідних.

7. Нічні розваги за півсотні

У справедливому суспільстві всі нічні клуби – безкоштовні. Приблизно так вважає вже згаданий Валентин Купира, судячи з електронній петиції під назвою "Я "за" справедливе суспільство". В петиції він просить скасувати плату за відпочинок у нічних клубах Волині. Його текст, розміщений у рубриці "Соціальний захист та охорона праці", є лаконічним: "Я "за" зробити вхід у нічні клуби Волинської області безкоштовними". Втім, окрім самого активіста, його прохання підтримали лише троє лучан.

Купира не розгубився і вже невдовзі з нестримним бажанням безкоштовно повеселитися на луцьких дискотеках, зареєстрував на сайті Луцької міськради нову петицію з таким текстом: "У зв'язку з економічною ситуацією в країні зробити плату за вхід в нічні клуби не більше 50 грн". Петицію підписали 14 осіб з 300 необхідних.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Волинь

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme