ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волинська прокуратура повернула землю

Завдяки Володимир-Волинській місцевій прокуратурі у власність територіальної громади Березовичівської сільської ради передано земельні ділянки вартістю понад 230 тис грн

Depo.Волинь
12 січня 2018 12:02
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, з посиланням на прокуратуру Волинської області, на виконання рішень Володимир-Волинського міського суду, якими задоволено дві позовні заяви Володимир-Волинської місцевої прокуратури в інтересах Березовичівської сільської ради про визнання спадщини відумерлою, у власність територіальної громади передано земельні ділянки загальною вартістю 234 тис. грн.

Факт невжиття сільрадою заходів задля оформлення права власності на відумерлу спадщину (не успадковані ніким після смерті власників земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею 8 га), що є безхазяйним майном, прокурори встановили в ході отримання відповідних матеріалів від органів державної влади та місцевого самоврядування.

Вживши заходів представницького характеру, Володимир-Волинська місцева прокуратура домоглася передачі земельних ділянок у власність громади.

Нагадаємо, за що львівський прокурор отримав 73,7 тис. гривень.

Більше про життя Волині та Галичини читайте на Depo.Львів