Гунчик уник великих провалів

Волинський губернатор посів четверте місце у рейтингу "Ділової столиці"

Depo.Волинь
20 червня 2017 07:44
ФОТО: depo.ua
Гунчик уник великих провалів

Як повідомляє Depo.Львів, з посиланням на "Ділову столицю", голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик піднявся з дев'ятого на четверте місце у рейтингу губернаторів.

Його область відзначилася тим, що ні по одному з 20 критеріїв вона не потрапила до трійки аутсайдерів. Найгіршими результатами Волині за перший квартал стали четверте місце знизу за динамікою експорту і п'яте знизу - по динаміці роздрібної торгівлі.

У той же час область увійшла в четвірку лідерів за динамікою реальної зарплати (зростання на 30,7%), динаміці промисловості (зростання на 10,2%) і прийнятому в експлуатацію житла (88 кв. М на тисячу жителів). Причому на Луцьк та Луцький район припадає лише 42,8% загальної площі нового житла, тобто менше половини, а решта - на інші міста і райони області. Також Волинь в п'ятірці регіонів з найнижчим рівнем вимушеної неповної зайнятості, найменшою часткою працівників, які отримують зарплату не вище мінімальної, і найкращою динамікою сільгоспвиробництва.

Нагадаємо, у Гунчика все добре з житлом, рівненський губернатор хоче перемогти Кличка, а ьвівського губернатора "опустили" працівниці сфери послуг.

Більше про життя Волині та Галичини читайте на Depo.Львів